Tuvaletlerinizin Durumu Saygınlığınızı Etkiliyor

Domuz gribi (H1N1) gibi tehlikeli enfeksiyonlar konusunda farkındalığın artması ile umumi tuvaletlerin bu enfeksiyonlara katkısı kamu denetiminin bir konusu haline gelmiştir. Yapılan bir araştırma, yetişkinlerin %94’ünün tuvaletleri kirli olan işyerlerine (şirket, avm, otel, hastane vb.) tekrar uğramak istemediklerini ortaya koyuyor. İkinci planda kalmış gibi görünse de işyerinizdeki tuvaletler saygınlığınızı olumlu veya olumsuz yönde etkiliyor. Okumaya devam et “Tuvaletlerinizin Durumu Saygınlığınızı Etkiliyor”

Kâğıt Havlu ve Tuvalet Kâğıdı İsrafından Kaçınmak İçin Ne Yapılmalı?

Kâğıt havlu ve tuvalet kâğıdı hayatımızdaki vazgeçilmez yerini aldığından beri kaliteli ve verimli ürünler seçmenin yanında tüketim sırasında bu ürünlerin israf edilmesini önlemeye çalışırız. Kâğıdın kendisine ek olarak doğru kâğıt havlu makinesinin seçilmesi de hem üründe hem de bütçenizin nihai kar-zarar hanesinde önemli tasarruflar sağlayabilir.  Okumaya devam et “Kâğıt Havlu ve Tuvalet Kâğıdı İsrafından Kaçınmak İçin Ne Yapılmalı?”

Patojenlerle Mücadele Edebilmek İçin Hayatta Kalma Sürelerini Öğrenin

Özellikle ebola salgınıyla birlikte virüslerin kontamine olmuş (kirliliğe maruz kalmış) yüzeylerde ne kadar hayatta kaldığı en çok merak edilen konulardan biridir. 2014’ün Aralık ayında Kyle Bibby’nin Environmental Science & Technology Letters’da yayımlanan makalesinde bu husus irdelenmiştir. Okumaya devam et “Patojenlerle Mücadele Edebilmek İçin Hayatta Kalma Sürelerini Öğrenin”

Carpex Koku Çeşitleri: Aromaterapi Serisi

Aklınıza gelebilecek her türlü küçük ve orta büyüklekteki mekanların (ev, ofis, kuaför, spa, otel, restoran v.b.) hoş kokulandırılmasında en çok kullanılan ürünlerden biri Carpex ultrasonik aroma difüzörleridir. Gerek şık tasarımları ve görselliği, gerekse yaydığı hoş kokular insanı gerçekten cezbediyor. Bildiğiniz gibi bu cihazlar aromaterapi kokularıyla beraber kullanılıyor ve şu anda piyasada 6 ayrı aromaterapi koku çeşidi bulunuyor. Peki bu kokuların notalarında hangi öğeler var ve hangisi size hitap ediyor? Seçiminizi daha kolay yapabilmeniz için bu yazıda sizler için aromaterapi kokularını inceledik. Okumaya devam et “Carpex Koku Çeşitleri: Aromaterapi Serisi”

Carpex Kurumsal

Carpex, 2004 yılında Sinyal Elektronik-Kozmetik ve Eliş Plastik-Kalıp firmalarının güçlerini birleştirmesiyle kurulan Netpak Elektronik’in amiral gemisi markasıdır. Netpak Elektronik, oluşturduğu Carpex markasıyla temizlik ürünleri ve hijyen alanında faaliyet göstermenin yanında oto temizlik ve bakım ürünleri alanında da hizmet vermektedir. Okumaya devam et “Carpex Kurumsal”